FOTOPUŁAPKA S358 12Mpx 940 nm MMS/GPRS

Dodaj recenzję:
 • Dostępność: Brak Brak  (1 szt.)

Fotopułapka Spromise S358 to absolunta nowość! Najbardziej innowatywna fotopułapka na rynku, a to głównie funkcji wysyłania nie tylko zdjęć na telefon ale również filmów video na e-mail.

 • Przejrzyste MENU  
 • Wideo HD w rozdzielczości 1080p z dźwiękiem
 • Wysyłanie filmów na e-mail oraz zdjęć na telefon lub e-mail w postaci mms
 • Wydajna matryca 12 MPX
 • Dwu-kierunkowa komunikacja poprzez aplikację lub kody SMS
 • Absolutnie niewidzialny iluminator podczerwieni w spektrum 940nm
 • Duży, kolorowy 2" wyśwletlacz LCD
 • Długi czas pracy na 12 szt. baterii AA
 • Szybkie uruchomienie spustu migawki po wykryciu ruchu (poniżej 0,6 sek.)
 • Solidny korpus z realistycznym kamuflażem

 

Jedna z najlepszych fotopułapek spośród urządzeń monitorujacych z przesyłem zdjęć na telefon lub e-mail. Wyposażona w wiele przydatnych funkcji, których inne fotopułapki nie mogą zaoferować. SPROMISE S128 12MPX 940 nm to nowa, wydajna fotopułapka po bardzo przystępnej cenie. Nowy iluminator podczerwieni oferuje o 40% większa moc w porównaniu do modeli S128 i S108

Nowe, przejrzyste menu ułatwia wprowadzanie ustawień. Video w jakości HD z rozdzielczością 1080p z dźwiękiem pozwala na najwyższą jakość nagrań w miejscu monitorowania. Realna rozdzielczość (bez sztucznego dzielenia pixeli) 12MPX zapewni wysokiej jakości ujęcia. Pozwala to na uchwycenie wszystkich monitorowanych szczegółów zarówno w ciągu dnia jak tez w nocy. Zarejestrowane ujęcia zapisywane są na karcie SD o pojemności do 32 GB. Zabudowany duży 2" wyświetacz umożliwia oglądanie zarejestrowanych ujęć bezpośrednio w terenie.

 S358 to idealny pomocnik zarówno do pilnowania majątku jak też monitoringu zwierzyny na nęcisku. Wysokiej jakości diody o niewidzialnej wiązce 940nm zapewnią dobrą widoczność podczas fotografowania nocnego z zasięgiem do 23mDopracowany kamuflarz pozwala na lepsze ukrycie fotopułapki przed człowiekiem oraz zwierzyną. Przesył zdjęć na telefon lub e-mail umożliwia pełną kontrolę na stanowisku monitorowania oraz schwytanie złodzieja na gorącym uczynku jak też natychmiastową informację o zwierzynie która pojawiła się na nęcisku. Moduł GSM pozwoli na przesyłanie zdjęć na telefon lub na e-mail. Nowa, najwydajniejsza antena radzi sobie z uchwyceniem sygnału lepiej aniżeli niejeden telefon komórkowy.

Ustawienia w fotopułapce można wprowadzać również za pomoca dwu-kierunkowej komunikacji z domu. Prosta obsługa z telefonu, tabletu lub komputera. Obsługa za pomoca aplikacji lub kodów sms.

 

Aplikację za pośrednictwem której w prosty sposób ustawicie Państwo swoją Fotopułapkę  S358 pobierzecie TUTAJ. Na komputerze Skonfigurujcie wszystkie ustawienia a następnie powstały plik należy spopiowac na kartę SD z której korzystacie w fotopułapce, ustawienie jest szybkie i ławe)

 

Aplikację BG Tools, dzięki której moga Państwo obsługować swoja fotopułąpkę  S358 MMS/GPRS w komfortowy sposób ze swojego smartfonu możecie pobrać TUTAJ.

Parametry techniczne

Iluminator podczerwieni: absolutnie niewidzialny - 940 nm
Zasięg iluminatora: do 23 m
Rozdzielczość zdjęć 3 / 5 / 8 / 12 Mpx
Rozdzielczość Video: QVGA (320x240), WVGA (800x480), HD (720p), HD (1080p)
Długośc video: 1 - 30 sek
Szybkość reakcji: poniżej 1 sek
Odstępy czasowe: 0 sek - 60 min
Regulacja czujnika ruchu: Niska / Normalna / Wysoka
Kąt widzenia: 52°
Funkcja photo-burst: TAK (1 - 3 fotografie)
Funkcja time-laps: TAK (30 sekund - 8 godzin)
MMS / GPRS moduł: TAK
Dwu-kierunkowa kominikacja: TAK (aplikacja / kody SMS )
Czas aktywności fotopułapki: TAK, możliwość ustawienia 2 czasów
Zabudwany wyświetlacz: TAK, kolorowy LCD 2"
Obsługa kart SDHC : do 32 GB
Zasilanie: 4x AA, 8x AA lub 12x AA (polecamy) / 6V zasilacz
Gwint na statyw: TAK
USB wyjście: TAK
Waga: 363 g
Rozmiary: 152 x 127 x 89 mm
Temperatura pracy: -20°C - +60°C
Zawartość opakowania: fotopułapka, ultra wydajna antena, pasek