Silniki zaburtowe SUZUKI

Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)

Silniki firmy Suzuki to silniki 4-suwowe. Występują w zakresie mocy od od 2,5 do 350 koni mechanicznych. Małe modele sterowane są rumplem. Większe manetką i kierownicą.

Standardowo wyposażone są w śrubę napędową. Na żeczenie klienta mogą być wyposażone w przekładnię strugowodną typu JET, jednakże jest to możliwe w silnikach o mocy od 20-140 KM. Modele o mocy do 6 KM mają wbudowany zbiornik paliwa o pojemności jednego litra. Silniki większe mają zbiorniki  przenośne o pojemności 12 lub 25 litrów. Wszystkie silniki  o mocy od 8 KM mają wbudowane alternatory. Silniki  o mocy 4, 5 i 6 KM mają taką możliwość.

Aktualny cennik silników zaburtowych SUZUKI.

 

Silniki zaburtowe SUZUKI stosowane są w łodziach np motorówkach, łódkach wędkarskich oraz jachtach żaglowych jako napęd dodatkowy. Zazwyczaj wykorzystuje się jeden silnik zaburtowy dla jednostki pływającej. Duże łodzie wyposaża się dwoma silnikami zaburtowymi. Łodzie motorowe wyposażone w silnik zaburtowy Suzuki są łatwe w manewrowaniu. Stosunkowo lekka, mała konstrukcja zapewnia łatwość transportu. Aby zapobiec kradzieży silników, graweruje się je oraz stosuje blokady antykradzieżowe.
W swojej ofercie posiadamy silniki zaburtowe Suzuki spalinowe z napędem benzynowym.

Jesteśmy autoryzowanym Dealerem SELVA. Zajmujemy się sprzedażą, profesjonalnym montażem oraz serwisem silników zaburtowych do łodzi oraz jachtów.